Sağlık Sigortaları

Nedir Bu Tamamlayıcı sağlık Sigortası?

Devlet hastaneleri kalabalık, randevu almak zor, sıralar uzun, muayene kalitesi tatmin etmedi diyorsanız işte tam size göre bir sigorta var.

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ve Bağkur ile anlaşmalı hastanelerde geçerli muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinden  para ödemeden yararlanmanızı sağlayan yeni nesil bir sigortadır.  Klasik sağlık sigortalarına göre ciddi fiyat avantajı vardır.  Çalışanlara vergi avantajı sağlayarak parasının %15-%20 arasında bir kısmını geri alabilirsiniz. Bize hemen ulaşın detaylı bilgi alın.

doctor, surgeon, hospital-5707722.jpg
pregnant, pregnancy, gestation-1088240.jpg

Sağlık Sigortası

Özel hastanelerde ya da muayenelerde geçerli, tüm sağlık hizmetlerine üst seviyede ulaşmanızı sağlayan poliçelerdir. Anne adayları, bebekler, aileler için iyi bir güvencedir. Çok fazla alternatif mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

grup sağlık sigortaları

İşletmeler için  klasik sağlık sigortası ya da tamamlayıcı sağlık sigortası seçenekleri sağlayan çok sayıda kişi için yapılan grup sigortalarıdır. İşletmenizde çalışanlar için yüksek motivasyon  ve vergi avantajı sağlar. Ayrıntılar için bizi arayın.

meeting, workplace, team-5395615.jpg

SIK SORULANLAR

SAĞLIK SİGORTALARI HAKKINDA KISA KISA

Yılda 10 muayene, tetkik, Ultrason MR, Tahlil gibi tüm ayakta tedavi masraflarını öder. Ayrıca ameliyat, kırık, kanser tedavisi, yoğun bakım gibi tüm pahalı masrafları da öder.

Doğum paketi içeren bir poliçe alırsanız doğum için düzenli kontroller ve tüm doğum, hastane, doktor giderleri ödenir.

Özel muayene masraflarını klasik sağlık sigortası öder. Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK anlaşmalı hastanelerde geçerlidir.

 Tüm aileniz için ödediğiniz poliçe tutarının  yaklaşık %15- %25 arasındaki kısmını geri alabilirsiniz. Makbuzları muhasebecinize iletmeniz yeterlidir. Tüm sağlık sigortaları için geçerlidir.

Sağlık sigortasına sahip olabilmek için sağlıklı olmak gerekir. Lütfen bir hastalığa yakalanmadan poliçenizi yaptırınız. 

Sağlık sigortalarından çok daha pahalı bir şey varsa o da tedavi masraflarıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortaları pek çok kişinin rahatça ödeyebileceği fiyatlara alınabilir. Üstelik sadece yatarak tedavi seçeneğini alarak maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz ülkemizde tedavi görmenizi  sağlayacak sağlık sigortası alabilirsiniz. Maliyeti düşürmek adına yatarak tedavi seçeneğini tercih edebilirsiniz.